Güngörende oto ekspertiz

Güngörende oto ekspertiz

Güngören Oto Ekspertiz

İstanbul’da oturup araç alım-satım gerçekleştiren bireyler ilk olarak Güngören oto ekspertiz firmasını tercih etmektedir. Bunun nedeni ise araç alım-satım sırasında belirli kriterlerin olması ve doğru oto exper firmasını tercih etmeleridir. İstanbul’da profesyonel ekibi ve son teknoloji ürünleri ile hizmet vermeye devam eden Güngören oto ekspertiz, garantili ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan hizmet şeklini benimsemiştir.


Oto Ekspertiz Nedir?
Oto ekspertiz, araçlar hakkında tecrübe ve bilgi birikiminin uzmanlar tarafından arabanın durumu hakkında bilgi vermek amacıyla gerçekleştirdiği testler sonucunda otorapor veren yetkili firmadır. Satış öncesinde satıcı tarafından araçta bulunan kusurlu durumların kanıtlanması ve satışın gerçekleşmesi için araçların detaylı bir şekilde kontrol edilmesi gerekir. Bu durumların ortadan kaldırılması ve araçta söylenenin aksine kusurların bulunması amacıyla tercih edilen firmamız, güvenilir şekilde gerçekleştirdiği testler sonucunda alıcıya söylenmeyen kusurları raporlayabilmektedir. Araçta söylenenin aksine görünen durumlar fiyattan düşürülmesi ya da tamir ettirilerek teslim edilmesi gerekmektedir.
Araçlarda meydana gelen kusurlu durumlar sadece alım-satım sırasında değil aynı zaman da meydana gelebilecek trafik kazalarında da oldukça önemlidir. Firmamız 7/24 oto ekspertiz olarak hizmet vermektedir. Oto ekspertiz raporunun kaza sonrasında da yaptırılması son derece önemlidir. Bunun nedeni ise frenlerde meydana gelebilecek hasarlar, ilerleyen dönemlerde tekrarlanabilecek kazalara yol açabilir. Oto ekspertiz raporu, hayati tehlikeye yol açabilecek durumların önüne geçmek için son derece önemlidir. Araçlarda kusurlu durumların ortaya çıkarılmasına yardımcı olan bu kontrol, satış sonrasında olası problemlerin de önüne geçmektedir.


Güngören Oto Ekspertiz Fiyatları
Güngören oto ekspertiz fiyatları, araç sahiplerinin tercih edeceği paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Buna ek olarak sadece firmalara özel değil, farklı firmalar arasında da değişiklikler bulunmaktadır. Bunun en önemli nedeni hizmet paketlerinin firmalara özel olmasıdır. Tercih edilecek hizmet paketlerinde içeriklerine göre fiyatlarda yükselmeler meydana gelecektir.
Ekspertiz konusunda en uygun hizmeti almak isteyenler, genellikle en az test işleminin yapıldığı testleri tercih etmektedir. Yüksek fiyatlı paketlerde bu durum testlerin sayısının artmasıyla birlikte mekanik aksam ve motor gibi özel alanların da kontrol edilmesi anlamına gelmektedir.
Oto Ekspertiz Paketleri
Güngören oto ekspertiz firmamıza gelen her bireyin ilk sorduğu sorulardan bir tanesi oto ekspertiz paketleri içeriğidir. Bunun cevabını vermek için araçlarda hangi testlerin yapılmasını istediğinize bağlı değişmektedir. Firmamız, paketlerin içeriklerini farklı gruplara ayırarak, müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak amacıyla oluşturmuştur. Ancak genel olarak paketlerin içeriğinde süspansiyon testi, beyin testi, fren testi ve kondisyon testi yer almaktadır.
Genel olarak oto ekspertizde tercih edilen testler şu şekildedir:
Airbag testi
Motor testi
Motor-mekanik testi
Kaporta testi
Fren testi
Süspansiyon testi
Boya testi
Tramer sorgulama
İç kondisyon testi
Dış kondisyon testi
OBD testi
Amortisör testi
Yanal testi
Kilometre sorgulama
HGS geçiş sorgusu
Vergi borcu sorgusu
TPC Ceza sorgusu
Test hattı


Güngören Ekspertizde Kontrol Edilen Noktalar Nelerdir?

Aracınızı Güngören ekspertize bıraktıktan sonra gerekli bazı testler uygulanır. Bu testlerden en öncelikli olanı genellikle iç aksamlar ve dış aksamlardır. Uygulanan testlere göre motor, şanzıman, dış boya, beyin yazılımı, fren sistemi ve amortisörler kontrol edilir. Bu testlerden bir ya da birden fazlasında herhangi bir problem olması durumunda ekspertiz raporu içeriğine eklenir. Sadece aracın donanımı değil bunlara ek olarak HGS geçişleri, trafikten men durumu, hasar kaydı gibi farklı durumlarda rapor içinde yer alır. Bu bilgilere erişmek için ekspertiz raporu ihtiyacınızın olduğunu bilmekte fayda var.

Araç Expertiz Computest İşlemi
Computest, araç alım-satım durumlarında satış öncesinde aracın mekanik parçalarının kontrol edilmesini tanımlayan işlemdir. Gerçekleştirilen bu işlemden sonra araç hakkında detaylı bir raporlama sunarak, araç sahibi ve alıcı arasında zararların meydana gelmesini önlemektedir. Aracın tam kontrollerinin yapılmasına olanak tanıyan işleme computest denir.
Bilgisayarlı oto test ya da bilgisayarlı oto ekspertiz olarak da isimlendirilen bu işlem esnasında araç farklı cihazlara bağlanarak testlere tabi tutulur. Testlerin sonuçları incelendikten sonra özel olarak raporlama hazırlanır ve hizmet tamamlanır. Merter oto ekspertiz merkezimizde, kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz testlerle daha güvenli ve daha rahat bir araç alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Computest Neden Yapılmalıdır?
Merter oto ekspertiz merkezimizde gerçekleştireceğiniz computest işlemlerinde, araçta bulunan parçaların ve işlevlerinin performansları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Gerçekleştirilen işlemlerde aracın gösterdiği performans ve diğer bütün parametreler değerlendirilerek, otorapor olarak hazırlanır. Raporların tamamlanmasından sonra gerçekleştirilecek olan tüm test cihazları son teknoloji olduğu için ortaya çıkacak olan sonuçlar doğru ve şeffaf bir şekilde müşterilere aktarılmaktadır.
Test yapılmadan satın alınan araçlarda maddi ve manevi zararlarla karşılaşmak mümkündür. Buna benzer problemlerle karşılaşmamak için 7/24 oto ekspertiz hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız araçta bulunan bütün parçaların detaylı bir şekilde testini yaparak güvenli ticaretin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Müşterilere sunulan raporlar sayesinde, meydana gelebilecek soruların cevaplarını görebilir ve doğru yönlendirme sayesinde alım-satım işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

Oto Ekspertiz Güngören

Oto Harita İstanbul Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz! Pazar günleri Açığız.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz

 

Computest İşlemi Ne Kadar Sürer?
Merter oto ekspertiz firmamızda yaptırılacak oto ekspertiz hizmetleri, merkezimizde bulunan yoğunluğa ve gerçekleştirilen işlem sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Alanında profesyonel kadrosu ve son teknolojik ürünleri ile oto eksper hizmetini doğru, güvenilir ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmetler veriyoruz. TSE belgeli araç ekspertiz merkezimiz, her araç için detaylı testler yaparak oluşabilecek mağduriyetlerin ve zararların önüne geçmek için profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.


Araç Computest Fiyatları
Teknolojinin gelişimiyle birlikte araç alım-satım dünyasında da gelişmeler yaşanmaktadır. Özellikle yeni araçların hızlı bir şekilde hayatın içine girmesiyle birlikte ikinci el araç alım-satım alanında oldukça hareketli geçmesine neden oldu. Bu dönemlerde güvenli ve hatasız araç almak isteyenler oto ekspertiz yaparak araç alırlar.
Araç ekspertiz işlemleri için başarılı sonuçlar elde eden Merter oto ekspertiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her araç için titiz bir çalışma yürütmektedir. Mağduriyet ve zararın önüne geçmek amacıyla profesyonel çözümler üretmek için farklı paketler sunmaktadır. Müşteriler tarafından tercih edilen paketlere göre fiyat değişikliği bulunmaktadır. Her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak hazırlanan paketler, test sayılarına göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

Computest Yaptırmalı mıyım?
Araç almadan önce araç hakkında detaylı bilgilere sahip olmak, her insana güven verir. Bununla birlikte aracı daha yakından tanımak ve araçta herhangi bir vergi ya da ceza durumlarının öğrenilmesi için computest yapılmalıdır. Bu nedenle detaylı ve profesyonel hizmet veren Merter oto ekspertiz firmamızı tercih ederek güvenli araç alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Araçta kısa ya da uzun vadede sorunların önüne geçmek için tercih edeceğiniz firma çok önemlidir. Bu ve benzeri durumların önüne geçmek için Merter oto ekspertiz firmamızın TSE-HYB belgeli araç ekspertiz firmamızda yaptırmak, meydana gelebilecek hasarların önüne geçmenize yardımcı olur. Profesyonel ekip ve son teknoloji ürünlerle hizmet veren firmamız, ekonomik fiyatlı computest hizmetini sunar. Müşteri memnuniyetini kuruluş amacı olarak benimseyen firmamız her müşteri kendini değerli hissetmesi için tercih edeceği araç için detaylı testler uygulanarak hassasiyet göz önünde bulundurulmaktadır.

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız.

Telefon: +05324239042 Güngören Merter Ekspertiz.

 

Etiketler; Güngören Ekspertiz, Güngören oto ekspertizGüngören otomobil ekspertiz, Güngören araba ekspertiz, Güngören computest, Güngören Dyno, Güngören motor testi, Güngören Expertiz, Güngören Kaporta boya testi, Güngören Mekanik ekspertiz, Güngören Oto Expertiz, Güngören Araç ekspertiz, oto ekspertiz Güngören

 

Haznedar Araç Ekspertiz, Haznedar Araba Ekspertiz, Haznedar Oto Ekspertiz, İstanbul Haznedar Araç Ekspertiz, İstanbul Haznedar Ekspertizler, Haznedar Araba checkup, Haznedar otomobil computest

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Zeytinburnu Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,

 

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları kontrol,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

Güngören Ekspertiz