Airbag Kontrolü Yapan Expertiz

Airbag Kontrolü Yapan Expertiz

Araçlarda Airbag Kontrolü

Türkçe’ye hava yastığı olarak çevrilen airbag araçlarda mutlaka bulunması gereken sistemlerden biridir.

Airbag yani hava yastığı araçlarda ani fren durumunda öne savrulmanızı ya da vücudunuzun herhangi bir yerinin arabaya çarpmasını engellemektedir. Özellikle kaza esnasında airbag ciddi yaralanmaların ya da ölümlü kazaların önüne geçilmesinde hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple airbag sisteminin çalışıyor olması özellikle araç alım-satım konularında dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biridir. Araba kullanırken gelebilecek her türlü tehlikeye karşı hayati önlemlerin alınması gerekmektedir. Airbag kullanmak bunlardan bir tanesidir ve kontrollerinizin mutlaka düzenli yapılmış olması gerekir. Aracınız kaza yaptıktan sonra patlayan airbaglerinizi tamir ettirseniz bile tekrar çalışmayabilirler. Bu sebeple aracınızın airbag kontrolünü düzenli olarak mutlaka işinde uzman kişilere yaptırmanız gerekir.

Oto Ekspertiz Airbag Kontrolü

Airbag kontrolü nedir? Ekspertiz herhangi bir konuda teknik bilgisi olan kişiler için kullanılan bir terimdir. Bu anlamda oto ekspertiz hizmetleri ise otomobillerin teknik kısımlarının kontrol edilebilmesini sağlayan hizmetler olarak adlandırılır. Aracın bütün teknik bilgisine ekspertiz yardımıyla öğrenebilirsiniz. Çıkan ekspertiz raporuna göre aracımızda neyin eksik olduğunu ya da neyin arızalı olduğunu kolayca öğrenebilmeniz mümkündür. Ekspertiz hizmetlerinden biri de araçlarda airbag kontrolüdür. Airbag patlak mı? Airbag kontrolünün yapılması hayati önem taşıdığından mutlaka ekspertizler aracılığıyla satın aldığınız yeni araçta airbag olup olmadığını ya da aracınızda bulunan airbaglerin çalışıp çalışmadığını kontrol ettirmeniz gerekir. Bu sayede yaşayacağınız herhangi bir kaza durumunda fiziksel olarak en az hatalı olarak kazayı basitçe atlatabilirsiniz. Firma olarak bu anlamda sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla airbag kontrolü yapıyoruz. Airbag kontrolü oldukça önemli olduğundan bu işlem için mutlaka İşinde profesyonel kişilerle çalışmanız gerekir. Bu sebeple firmamız bulunduğumuz bölgede en çok tercih edilen ekspertiz firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerimiz yalnızca eve kontrolü ile sınırlı olmasa da airbag araçlarda hayati önem taşıdığından sıklıkla bu hizmetimiz ile alakalı araç muayenesi yapmaktayız. Airbag kontrolü yapan ekspertiz İstanbul firmaları arasından firmamız kurulduğu yandan bu yana müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyeti sağlamayı etik bir ilke haline getirmiş ekspertiz firmasıdır. Airbag kontrolü dikkatli şekilde yapılmadığı takdirde yaşayacağımız herhangi bir kaza durumunda büyük olumsuzluklarla karşılaşabilmeniz söz konusudur. Bu sebeple firmamızda çalışan herkes işinde uzman ve usta kişilerdir. Can güvenliğimizi bu sebeple bize emanet ettiğinizde ekspertiz kontrolü ile alakalı hiçbir sorun yaşamamanız adına doğru raporu size sunmak için dikkat ve çalışmaktayız.

Airbag Kontrolü Nedir? Nasıl Yapılır?

Airbag kontrolü yaptırmak için oto ekspertiz firmamızdan destek alabilirsiniz. Airbag kontrol nedir? Airbag kontrolü yapabilmek için arabada bulunan emniyet kemerinin içerisindeki kablolar incelenir. Airbag açmış mı? Bir cihaz yardımı ile airbag sensörlerinin arıza kontrolü yapılır. Airbag arızalı mı? Hava yastığınızın arızalı olup olmadığını bu sensörlerin çarpışma anında aracın beynine sinyal gönderip göndermesiyle ölçebilirsiniz. Sensörlerin aracın beynine sinyal göndermediği durumlarda bu hava yastığınızın arızalı olduğunu anlamına gelir.

Airbag Direnç Atmak Ne Demek?

Yeni araç aldığınızda yapmanız gereken ilk şey aracı oto ekspertize sokmaktır. Airbaglere direnç atılmış mı? Oto ekspertizde airbag kontörü yapılmaktadır ancak bazı durumlarda airbag yokken de varmış gibi gösterilebilir. Araçta direnç var mı? Airbag kontörlünde aracın beynine giden sistemi kandırmak adına emniyet kemerine direnç atılabilir. Bu durumda airbag olmasa da olmadığına dair herhangi bir ibare arabada yer almaz. Ancak firmamızda direnç atılmış arabalar için bile sağlıklı airbag kontrolü yapılmaktadır. Bu sebeple direnç atılmasıyla alakalı hiçbir kaygı duymadan airbag kontrol paketi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Hava Yastığı Patlak Araçlarla Trafiğe Çıkmayın, Hayatınızı Tehlikeye atmayın.

Airbag Kontrolü – Km Kontrolü, Otoexper.net tarafından yapılmıştır.

Airbag kontrolü nasıl yapılır?,

Airbag kontrolü nedir?,

Orjinal Airbag nasıl anlaşılır?,

Airbag arızası nasıl anlaşılır?,

AİRBAG KONTROLÜ yapan ekspertiz,

AİRBAG KONTROLÜ,

Airbag kontrolü yapan ekspertiz İstanbul,
Otoexper.com.tr Airbag Kontrolü,
Otoexper.net airbag kontrolü,
Airbag kontrolü yapan ekspertiz firmaları,
Airbag kontrolü yapan Ekspertiz istanbul,
Airbag üretim tarihi nerede yazar,
Bahçelievler airbag kontrolü,
Zeytinburnu airbag kontrolü,
Oto ekspertiz hizmetlerimiz dâhilinde yer verdiğimiz birçok test ve kontrol işlemi bulunuyor. Bunlar arasında hayati öneme sahip olan araç airbag kontrolü firmamız tarafından yapılmaktadır.
Güngören airbag kontrolüBakırköy Airbağ kontrolüTopkapı Airbag KontrolüBagcılar Airbag Kontrolü, Esenler Airbag Kontrolü, Merter Airbag Kontrolü, 

Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz İstanbul

Güngören Airbag kontrolü siz değerli müşterilerimizin yolculuk esnasındaki güvenliğini sağlamak için airbag, emniyet kemeri kontrolü, direnç varmı araçta kontrol edelim, gibi hayati öneme sahip güvenlik ekipmanlarını kontrol eder.

Torpido Kaplama kontrolü, Airbag Tamirlimi kontrol ediyoruz, tamirli airbag kontrlü, Airbag kontrolü ekspertiz,  Direksiyon Airbag kontrolü. Torpido Tamiri kontrol, Airbag patlakmı,  Airbag Tamiri, Airbag Ustası, Emniyet Kemeri Tamiri. Airbag direnk kontrolü, Airbag arızası nasıl anlaşılır?, AİRBAG KONTROLÜ, Airbag kontrolü nasıl yapılır?, Airbag kontrolü nedir?, AİRBAG KONTROLÜ yapan ekspertiz, Airbag kontrolü yapan ekspertiz firmaları, Airbag kontrolü yapan ekspertiz İstanbul, Airbag üretim tarihi nerede yazar, Bagcılar Airbag Kontrolü, Bahçelievler airbag kontrolü, Bakırköy Airbağ kontrolü, Esenler Airbag Kontrolü, Güngören airbag kontrolü, Merter Airbag Kontrolü, Orjinal Airbag nasıl anlaşılır?, Otoexper.com.tr Airbag Kontrolü, Otoexper.net airbag kontrolü, Topkapı Airbag Kontrolü, Zeytinburnu airbag kontrolü, Hava Yastıgı Kontrolü,

Araçlarda Airbag Kontrolü Nasıl Yapılır.

Araçlarda kişilerin can güvenliğini sağlamak amacı ile emniyet kemeri kadar önemli sistemlerdir. Firmamızda Airbag kontrolü hizmeti bulunmaktadır. 200TL – 300 Tl arası Airbag kontrolü Kameralı sistem ile yapılmaktadır. Araçta airbag Patlak mı?

Hafta Sonu Açık oto Ekspertizhafta sonu ekspertiz açık mı?

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Amortisör Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

 

Güngören oto ekspertiz hizmet Bölgelerimiz:

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,
 • Akıncılar Oto ekspertiz,
 • Gençosman Oto ekspertiz,
 • Güneştepe Oto ekspertiz,
 • Güven Mahallesi Oto ekspertiz,
 • Haznedar Oto ekspertiz,
 • Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,
 • Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,
 • Güngörende expertiz,
 • Güngören Sanayi Oto ekspertiz,
 • Tozkoparan Oto ekspertiz,
 • Merter Oto ekspertiz,
 • Davutpaşa Oto ekspertiz,

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız. Telefon: +05324239042